Oferta warsztatów

Chcesz zorganizować warsztaty tematyczne w swoim mieście? Zapoznaj się z moją ofertą.

Warsztaty Z klikerem czy bez? Posłuszeństwo bez tajemnic.

Jedno- (do 80 km od Wrocławia) bądź dwudniowe warsztaty szkoleniowe, których tematem jest trening posłuszeństwa i umiejętności. Warsztaty obejmuję część teoretyczną oraz praktyczne treningi z psami. W trakcie wykładu poruszamy takie zagadnienia jak praca z klikerem VS praca bez klikera, czym właściwie jest trening, jak ułożyć trening żeby był efektywny, jak uczą się psy, opowiem też o markerach i komunikacji, zasadach obowiązujących w skutecznym treningu oraz najczęściej popełnianych błędach.

Część praktyczna to treningi grupowe i sesje indywidualne (warsztaty jednodniowe – 1 trening grupowy + jedna sesja indywidualna, warsztaty dwudniowe – 2 treningi grupowe + dwie sesje indywidualne). Jest też czas na pytania i odpowiedzi.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 8 par przewodnik-pies, przy czy jeden przewodnik może uczestniczyć z jednym psem.

Warsztaty Spokój! Praca z psem nadpobudliwym.

Dwudniowe warsztaty z częścią teoretyczną ukierunkowane na pracę z psem nadpobudliwym, opanowanie emocji i nadmiernej ekscytacji. Warsztaty rozpoczynają się obszernym wykładem, na którym zostają poruszone takie tematy jak: co to jest nadpobudliwość, jakie są behawioralne i somatyczne przyczyny nadpobudliwości u psów, jaką rolę spełnia zaspokojenie potrzeb, jaki jest wpływ diety na zachowanie zwierząt, jakie są najczęściej popełniane błędy przy pracy z psem nadpobudliwym, które elementy treningowe są istotne w opanowaniu emocji, jakie techniki wspomagające można wykorzystać w rozwiązywaniu tego problemu.

Praktyczna praca z psami to dwa treningi grupowe oraz dwie sesje indywidualne w formie konsultacji. Jest też czas na pytania i odpowiedzi.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 8 par przewodnik-pies, przy czym jeden przewodnik może uczestniczyć z jednym psem.

Warsztaty Nie bój się! Psie lęki pod kontrolą.

Dwudniowe warsztaty obejmujące dwa wykłady teoretyczne przeznaczone dla psów lękliwych, strachliwych i z fobiami. Warsztaty rozpoczynają się dwoma wykładami. Pierwszy wykład o lęku – czym jest, jakie ma przyczyny, co wpływa na rozwijanie się lęku, strachu i fobii u psów, w jaki sposób lęk sam się napędza i dlaczego tak trudno sobie z nim poradzić, jaki ma wpływ na organizm psa, oraz jak prawidłowo komunikować się z psem lękliwym; drugi wykład to omówienie różnych technik pracy.

Praca praktyczna to indywidualne zapoznanie z psami i ich problemami, trening przydatnych technik w parach lub małych grupach oraz sesje indywidualne w formie konsultacji. Jest też czas na pytania i odpowiedzi.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 8 par przewodnik-pies, przy czym jeden przewodnik może uczestniczyć z jednym psem.

Warsztaty tropieniowe.

Jedno- (do 80 km od Wrocławia) bądź dwudniowe warsztaty tropieniowe. Indywidualny styl łączący cechy mantrailingu i trackingu, budujący szerokie kompetencje w pracy psa na śladzie. Warsztaty na różnym poziomie zaawansowania psów lub też ukierunkowane na konkretny problem w pracy tropieniowej, np. dokładność pracy na śladzie, dyskryminacja zapachu, starty i wskazania negatywne (“czytanie” psa) czy podstawy pracy na ludzkim śladzie.

Każde warsztaty obejmują część wykładową i praktyczną pracę w terenie. Szczegółowy plan jest uzależniony od tematu warsztatów i poziomu grupy.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 8 par przewodnik-pies, przy czym jeden przewodnik może uczestniczyć z jednym psem.

Zainteresowała Cię oferta?

Skontaktuj się ze mną w celu uzyskania szczegółowych informacji – zakładka KONTAKT.